Apartament 2+1 me qera

Siperfaqje 94m2

•Eshte i organizuar ne:

-sallon ndenje+kuzhine+ballkon

-dhome gjumi cift

-dhome gjumi femijesh+ballkon

-tualet

•Organizim shume i mire i hapesirave dhe komod

•Mobilim ne kushte bashkohore

•Pajisur me kondicioner

▪︎Pozicionohet ne kati e III, pallat te ri

Cmimi: 400€
Adresa: Rr. Haxhi Hysen Dalliu