Jepet me qera apartament 2+1

•Siperfaqje 115m2

•Organizimi:

-sallon ndenje

-aneks gatimi + ballkon

-dhome gjumi cift

-dhome gjumi femijesh + ballkon

-tualet

▪︎Hapesira te bollshme dhe te mire organizuara

•Kushte teper komode dhe zone me akses

Cmimi: 450€ (i diskutueshem)
Adresa: Rr. Elbasanit