Apartament 2+1 me qera

•Siperfaqje 115m2

•Organizohet ne:

-korridor te vogel shperndares

-sallon ndenje + kuzhine

-dhome gjumi cift

-2 dhoma gjumi femijesh

-tualet

-ballkon

•Mobiluar ne kushte komode

•Zone me akses dhe teper e preferuar

▪︎Kati i IV ,me ashensor

Cmimi: 450€ (i diskutueshem)
Adresa: Rr. Elbasanit