Jepet me qera apartament 2+1
Kati 4
Pallat ekzistues
Siperfaqja:70m²
I organizuar ne :
*dhome ndenje+kuzhine
*2 dhoma gjumi
*1 tualet
*2 ballkone
I pamobiluar
Per zyra dhe banim
Adresa:rruga Elbasanit (ish 7 xhuxhat)
Cmimi:450€