Jepet me qera apartament 2+1
Siperfaqje e brendshme 108m2
Apartamenti eshte i organizuar ne:
•korridor
•tualet
•sallon ndenje+kuzhine – ballkon (kondicioner)•korridor
•dhome gjumi matrimoniale (kondicioner/ TV)
•dhome gjumi femijesh
•tualet
Eshte i mobiluar ne kushte bashkohore dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tr
Zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetes komode
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e VII, pallat i vitit 2002 ,me ashensor
Cmimi: 600€ (2 muaj garanci)
Adresa: Rr. Ibrahim Rugova