Jepet me qera 2+1, hyrje ne vile private
Siperfaqja 80m2

•Hyrja eshte e organizuar ne korridor , sallon ndenje+kuzhine ,2 dhoma gjumi dhe tualet

•Eshte kati i I i nje godine private

•Mobiluar ne kushte komode per te jetuar

▪︎Disponon post parkimi

Cmimi: 30000l /muaj
Adresa: Universiteti Zoja e Keshillit te Mire