Shitet apartament 3+1+2;

Ka nje siperfaqe prej 95 m2.
Eshte e organizuar ne , ambient gatimi , salle ngrenie , sallon ndenje , 1 ballkon , 2 banjo.
Ne gjendje shume te mire .
Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 3 katesh.
Eshte e pershtashme dhe per biznes .
Zone shume e preferuar dhe me hipotek , me dokumenta te rregullta.

Cmimi: 98 mij€ , i diskutueshem.
Adresa: 21 dhjetori , Rruga Ylbere Bylykbashi.