Shitet apartament 3+1 .

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 185 m2.
Eshte e organizuar ne 3 banjo , 3 dhoma gjumi , verande, dhome ndenje + guzhine.
Ka nje hapesire shume te madhe;
Mobilimi eshte bashkekohor , punimet jane te reja dhe cilesore;
Eshte i depertueshem nga drita e diellit;
Me nje ambient te ngroht dhe familjar;
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh;
Ka hipotek;
Ka 3 vendparkime qe jane te perfshira ne cmim;
Adresa: Alidemi.
Cmimi: 1100 €/ m2, e diskutueshme.

Shitet per arsye emigrimi.