Jepet apartament 3+1 me qera;

Pallat ekzistues, kati V;
Ka nje siperfaqe prej 109 m2;
E organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, banje, studio;
E mobiluar ose bosh;
E pershtatshme dhe per zyra;
Adresa: Bllok;
Cmimi: 600€.