Shitet apartament 3+1+2

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 148 m2.
Eshte e organizuar ne 2 banjo, 2 ballkone , 3 dhoma gjumi, dhome ndenje + guzhine , ka nje verande .
Ka grila.
Eshte e shtruar me parket bambu , gje e cila e ben ambientit te jete sa me komod dhe familjar.
Ka kondicioner ne te gjitha dhomat.
Ndodhet ne katin e 2, me ashensor.

Me hipotekë;
Adresa: Rruga Ismail Qemali, Bllok.
Cmimi: 1350 €/ m2.