Jepet apartament me qera 3+1;

Ka siperfaqe prej 120 m2.
Eshte e organizuar ne korridor hyres , ambient gatimi te vecuar , dhome studimi/relax , dhome gjumi matrimoniale bashke me aneks te bollshem + dhome gjumi me tualet sherbimi dhe ballkon , tualet i perbashket , dhome ndenje + guzhine.
Me kondicioner.
Kati 3 banim , pallat ekzistues.
Adresa: Don Bosko , rruge kryesore , perball vizion plusit.
Cmimi: 370 euro/muaj.