Jepet apartament ne shitje i pershtatshem per 3+1 e organizuar nga nje dhome gjumi,guzhine,dy dhoma dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 6-te.

Ndertimi i pallatiti viti 2004-2005.Dyshemeja me pllaka.Orjentimi lindje-juglindje.

Siperfaqe totale e apartamentit 84m².
Cmimi: 68 mije euro;
Adresa: Prane Fakultetit te Mjeksise;