Shitet super apartament 3+1+2 me hipoteke;

Ka siperfaqe 118.6 m2;

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri (me ashensor) i mireadministruar;

Ka orjentim veri-lindje;

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, i shtruar me parket, sistem ngrohje/ftohje dhe eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2 banjo dhe ballkon.

Çmimi: 140.000euro.

Adresa: Komuna e Parisit.