Shitet apartament 3+1;

Ka siperfaqe 132m²;

Kati i 5 banim , pa ashensor.

Eshte i organizuar 1 sallon ndjenje , ambient gatimi , tualet, 2 dhoma gjumi dhe 1 ambiet tradicional (dhome fshati).
Adresa: Laprake , afer rruges kryesore Dritan Hoxha .
Cmimi: 110 mij euro, i diskutushem.