Jepet apartment ne shitje 3+1,e organizuar nga tre dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen,ka dy ballkone njeri ne sallon dhe tjetri tek dhoma e gjumit i cili eshte me i madh.

Ndodhet ne katin e katert, pallat egzistues.

Ka drite natyrale gjate gjithe dites,dyshemeja eshte me pllaka.

Ka dalje ne rruge kryesore, ka drejtim nga jugu.

Siperfaqe totale e apartmentit eshte 100 m2 neto.
Cmimi:160 mije euro
Adresa:Libri universitar.