Jepet hyrje 3+1 me qera

Siperfaqje 90m2

•Hyrja eshte e organizuar ne:

-sallon ndenje

-aneks gatimi

-3 dhoma gjumi

-tualet

•Mobiluar ne kushte komode

•Zone teper e preferuar dhe me aktivitet te larte

•Kati i III ,vile 3-kateshe

Cmimi: 350€
Adresa: Myslym Shyri