Jepet apartament me qera;

Totalisht e mobiluar;
Pallat ekzistues, kati i katert.
Shtepia eshte ne gjendje te shkelqyer, e modifikuar si 3+1 me nje organizim shume te mire te dhomave dhe cdo dhome me kondicioner;
Shtepia eshte e ngrohte dhe me ndricim;
*Sallon+Aneks gatimi;
80m2;
*3 dhoma gjumi;
Cmimi: 280 Euro.

Adresa: Rruga e Dibres.