Shitet apartament 3+1+2

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2;
Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi , 2 banjo , 2 ballkone , sallon , dhome ndenje + guzhine.
Eshte i mobiluar.
Eshte e pershtatshme dhe per biznes.
Ka certifikat pronesie dhe hipotek.
Ndodhet ne katin e 2 .
Adresa: Rruga “Frosina Plaku”.
Cmimi: 1 mije € /m2 , i diskutueshem.