Jepet apartament me qera 3 +1+2 ( tualet)+ 1 ballkon;

Aparameti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 10 katesh (2 ashensor, kamera sigurie, i miradmistruar), i orientuar veri-perendim -lindje.

Ka siperfaqe 120m²;

Eshte i organizuar ne nje dhome ndjenje, nje kuzhine, 2 banjo , 3 dhoma gjumi dhe nje ballkon;

Ka nje mobilim modern dhe bashkehore .

Çmimi: 500 euro/muaj;

Adresa: Rruga e Kavajes.