Jepet apartament 3+1+2 me qira;

Ka siperfaqe 100 m2;
Ndodhet ne nje nga zonat me te mira tr tiranes, ne nje pozicion mjaft strategjik;

I organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje + kuzhine dhe 2 banjo;

E mobiluar shume mire;
Vendodhja: Sheshi Willson;
Cmimi: 400€.