Jepet apartament 3+1

126m2 ndodhet ne kat te trete te nje pallati me ashensor;
I organizuar ne 3 dhoma gjumi,2 tualete sallon,kuzhine dhe ballkon;
Cmimi per qera:400€ ;
Adresa: Siper Shkolles se Baletit.