Jepet apartament me qera 3+1+2+1;

Apartamenti ka siperfaqe prej 100m2;

Eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi ,sallon ndenje, kuzhine me vete, dy tualete dhe ballkon;
Eshte i mobiluar ne kushte shume komode dhe ndodhet ne nje zone shume afer qendres se Tiranes;
Te treja dhomat jane te pajisura me kondicioner dhe dritaret me grilla;
Apartamenti ka hapesira te bollshme;
Ndodhet ne kat te 6 ,pallat te ri , me ashensor;
Cmimi: 400€;
Adresa: Rr. Haxhi Hysen Dalliu.