Shitet apartamenti 3+1+3;

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe dhome ndenje, 3 tualete (2 personale dhe 1 i perbashket), 2 ballkone dhe garderobe;

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 220 m2 totale dhe eshte i pozicionuar ne katin e 12 te nje pallati te ri me ashensor;

Nje prej ballkoneve ka pamje nga mali i dajtit ndersa tjetri shikon gjithe gjatesine e bulevardit te ri;

Cmimi: 279,000€.

Adresa: Stacioni i Trenit.