Jepet me qera apartament 3+1;

Siperfaqja 80m2;
I organizuar ne korridor,tre dhoma gjumi ,sallon ndenje+kuzhine, tualet dhe ballkon (i lidhur me njeren nga dhomat e gjumit dhe i mbyllur me vetrata);
Apartamenti jepet i pamobiluar;
Ndodhet ne katin e II, ne pallat ekzistues, ne nje zone qe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode;
Cmimi: 300 mije leke;
Adresa: Rr. Arkitekt Sinani.