Shitet apartament lukzoz 3+1;

Apartamenti ka nje siperfaqe 123.5 m2 te brendshme me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Apartamenti organizohet nga 1 sallon i madh, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete;

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat me dy ashensore;

Cmimi: 90 000 euro i diskutueshem.

Adresa: Yzberisht, rruga 3 deshmoret.