Jepet apartament 3+1+2 me qira;

Ka siperfaqe 118m2 qe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri 12 katesh (ashensor me cip). Apartamenti ka nje pamje te gjith bulevardit nga cdo dhome.

Eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 banjo dhe 2 ballkone ,i mobiluar me kushte bashkekohore dhe me sistem ngrohje ne cdo dhome.

Adresa: Bulevardi Zogu i pare.

Cmimi:600€