Jepet apartament luksoz me qera 3+1+2 (+ballkon ne cdo dhome)
Siperfaqja:220m²
Kati:8 (2 ashensore)
I mobiluar me kushte bashkohore, sistem kondicionimi ne cdo dhome
Adresa:Komuna e Parisit , Kompleksi Kika 1
Cmimi:1000€
Ofrohen dhe 2 parkime