Tipologjia 3+1

Ka 2 dhoma gjumi, 1 studio, sogiorno, guzhina, korridori, banjo, parabanjo, 1 depo dhe 1 ballkon.

Ka 3 kondicioner dhe eshte me parket.
Kati i 5 i nje pallati 6 katesh, nuk ka ashensor.
Siperfaqe: 110m2
Adresa:Kryqezimi I rruges Vaso Pasha me rrugen Nikolla Tupe.Afer Ama Cafe ne Bllok.
Cmimi: 550euro