Jepet me qera apartament 3+1 kati 1 (vile 3 katshe)
Siperfaqja:130m²
E organizuar ne
* dhome ndenje +kuzhine me vete
*Korridor
*2 dhoma gjumi
*2 banjo
*1 dhome bosh
Mobilim i ri
Salloni dhe korridori me parket
Parkim i perfshire
Adresa: Rruga Gramoz Pashko ( Qytet Studenti)
Cmimi: 400€