Shitet apartamenti 4+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, sallon, nje ambjent gatimi me vete, 3 tualete, me kondicioner ne cdo dhome dhe me nje verande goxha te madhe;

Ndodhet ne katin e 5 i fundit, me ashensor, ka nje siperfaqe totale prej 263 m2, veranda ka nje siperfaqe 91 m2 dhe 3 ballkone.

Me hipoteke;

Çmimi: 295 mije €uro;

Adresa: Liqeni i Thate.