Jepet apartament 4+1+2 me qera;

Ka nje siperfaqe prej 110m2;

Ndodhet ne katin e dyte;
E organizuar ne tre dhoma dy banjo dhe nje kuzhine dhe nje ballkon;
Eshte e mobiluar, pjeserisht;
Adresa: Stacioni trenit;
Cmimi: 300 Euro.