Shitet apartament 1+1.
Ne gjendje shume te mire dhe i mobiluar mire.
Ndodhet ne katin e 5 dhe ka siperfaqe 70m2.
Ka ashensor.
Adresa: Rruga 5 maji.
Çmimi: 68.000euro.