Jepet ambient me qira;

Ka siperfaqe 200m2 i brendshem dhe 180m2 verande;

Eshte i ndare ne 3 ambiente 2 tualete dhe 3 ballkone;

Apartamenti eshte ne katin e 3 te nje pallati te ri, i super investuar ,i shtruar me parket;
Adresa: 5 maji;
Cmimi: 1200€.