Jepet me qera ambient;

Siperfaqja: 65m²;

I pershtatshem per zyre fast food kancelari dhe shumë biznese te tjera;
Kati:1;
Mobilimi: Bosh;
Cmimi: 400€ i diskutueshem;
Adresa: 21 dhjetori.