Jepet me qera ambient i mobiluar per Bilardo;

Siperfaqja: 90m²;

Jepet edhe per cdo lloj biznesi;
Kati:0;
Mobilimi:E mobiluar per bilardo, jepet dhe bosh;
Cmimi: 800 mije leke muaj;
Adresa: 21 dhjetori, Inxhinieria e ndërtimit.