Ambient biznesi me qira tek Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori.

Ambienti ka siperfaqe 32 m2, dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Ndodhet ne katin 0

Per me teper informacione na kontaktoni!