Dyqani ndodhet ne rrugen Sulejman Pitarka pas Bar
Jepet ambjent me qera

Gravity tek 21 Dhjetori
sip. 40m2
pjesa poshte dhe 20m2
pjesa siper ka uje dhe depozite 24/ ore
Çmimi 500€/ muaj