Jepet me qera ambient;

Ka siperfaqe 85m2, 80m2 open space dhe 5m2 depo;

Eshte e pershtatshme per cfardo lloje aktiviteti, ndodhet buze rruge;
Adresa: Bllok;
Cmimi: 2000€ (perfshire taksat).