Jepet me qera nje ambient biznesi,eshte e organizuar nga nje hapsire,me dy dritare te medhaja qe bejn qe te kete drite natyrale gjate gjithe dites.

Dyshemeja eshte me pllaka.

Siperfaqe totale e ambjentit eshte 40 m2.
Cmimi: 500€ neto pa perfshire dhe ambjentet e perbashketa
Adresa: Bllok, Libri Universitar