Jepet me qera ambient per biznes;

Kati i pare i nje pallati te rri te sapo ndertuar;
Ka siperfaqe 36m².

Eshte i organizuar ne nje ambient dhe banjo.
Adresa: Don bosko
Cmimi: 300 €.