Shitet ambjent, Ndertim i Vitit 2000
Siperfaqja:57 m2
Kati:0
Mobilimi:Bosh
Orientimi – Lindje
Adresa: Fier, ne qender, pak metra larg bashkise se qytetit te Fierit.
Ndodhet afer Reiffeisen bank dhe postes
Eshte ne zone te kerkuar dhe eshte i dhene me qera prej gati 20 vjetesh.
Cmimi:145000 euro