Jepet me qera ambjent biznesi.
Ka nje siperfaqje prej 186m2.
Ndodhet ne katin e 2 ,te nje pallati te ri.
Ka 2 hyrje, nga brenda pallatit dhe hyrje me vete.
Adresa: Fresk , sapo kalon policine bashkiake.
Cmimi: 50000 l/muaj.