Jepet me qera ambient biznesi;

Siperfaqja: 700m2;
Ambjenti eshte i organizuar ne:
•ambjet open space;
•ambjent pushimi per punetoret;
zyre dupleks;
•tualetet;
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 ,godine private;
Ne kete godine operojne dhe biznese te tjera;
•Ka poste parkimi;
-Preferohet aktivitet fasonerie;
Cmimi: 2000€;
Adresa: Kombinat.