Jepet me qera ambient biznesi;

Siperfaqja 250m2, me lartesi 4m;
Ambjenti ndodhet ne katin e II te nje vile 3-kateshe dhe eshte i ndare me kollona ne mes;
Eshte i pershtatshem per cdolloj biznesi;
Cmimi: 800€;
Adresa: Shaban Bardhoshi, Kombinat.