Jepet me qera ambient per biznes;

Ka siperfaqe 80 m²;

Eshte i organizuar ne 3 ambiente . 2 ambiente nga 20m² , dhe 1 ambient 40m². ambient + banjo;

Nje zone shume stratigjike me shume levizje.
Adresa: Rruga Mine Peza .
Cmimi: 400 euro/ TOTALMuaj ( i diskutushem)