Jepet me qera ambjent biznesi.

Siperfaqja totale 63m2, i organizuar në 33m2 kati i pare dhe 30m2 kati i dyte.

Adresa Pazari i ri.

Zona ka vizibilitet me rrugen kryesore dhe eshte me kalueshmeri te larte.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!