Jepet dyqan me qera;

Ka siperfaqe 33m2;
Eshte i mire investuar ,me kondicioner dhe fasade xhami nga rruga;
Ndodhet ne zone shume te mire, afer qendres dhe me shume aktivitet;
Cmimi: 50000 l/muaj;
Adresa: Rruga e Durresit.