Ambjent biznesi me qera;

Ka siperfaqe 90m2 , siperfaqje te brendshme (pa ballkonet) 68.8m2;
Ne ambjent jane bere investime cilesore, eshte i shtruar me parket, fasad xhami nga rruga kryesore;
Momentalisht funksionon si klinik dentare;
Pozicionimi i tij dhe zona ku ndodhet e ben te favorshem per cdolloj biznesi;
Cmimi: 800€;
Adresa: Stacioni Trenit.