Shitet/qera dyqan.

Ka siperfaqje prej 40 m2;
E organizuar ne 1 banjo dhe hapsire e madhe;
Me hipotek;
Kati 1;
Cmimi per shitje: 80 mije euro.
Cmimi per qera: 400 mije lek.

Adresa: Vasil Shanto.