Jepet me qera ambjent biznesi
Siperfaqja totale 60m2
40m2 kati i poshtem dhe 20m2 kati i siperm + tualet + depozite uji
Kati:0
mobilimi:bosh
Adresa:rruga Sulejman Pitarka tek 21 Dhjetori
cmimi:500€/muaji